Wentylacja

Wyświetlanie 1–16 z 47 wyników

 • Akcesoria wentylacyjne i galanteria

  Akcesoria wentylacyjne i galanteria (11)

 • Elementy dachowe

  Elementy dachowe (1)

 • Filtry powietrza

  Filtry powietrza (7)

 • Przepustnice, regulatory, siłowniki

  Przepustnice, regulatory, siłowniki (1)

 • Rekuperatory i centrale wentylacyjne

  Rekuperatory i centrale wentylacyjne (1)

 • Wentylacja domowa FLX REKU

  Wentylacja domowa FLX REKU (1)

 • Wentylatory

  Wentylatory (23)

 • Zakończenia wentylacyjne

  Zakończenia wentylacyjne (2)

 • Nawiewnik sufitowy NCD-150

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-150

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-150 (nawiewnik sufitowy), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 150 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-576/


  Więcej
 • Anemostat sufitowy NCD-200

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-200

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-200 (nawiewnik sufitowy), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 200 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-585/


  Więcej
 • Anemostat sufitowy NCD-250

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-250

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-250 (nawiewnik sufitowy), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 250 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-586/


  Więcej
 • Anemostat sufitowy NCD-300

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-300

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-300 (nawiewnik sufitowy), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 300 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-587/


  Więcej
 • Nawiewnik sufitowy NCD-350

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-350

  Anemostat nawiewny okrągły NCD-350 (nawiewnik sufitowy), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 350 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-589/


  Więcej
 • Filtr kanałowy FSQBL-W5-100

  Filtr kanałowy FSBQL-W5-100

  Filtr kanałowy FSBQL-W5-100 (puszka z wkładem), o klasie filtracji EU5 (F5), przeznaczony do filtracji powietrza w okrągłych kanałach wentylacyjnych o średnicy nominalnej Φ 100. Wykonanie:  blacha ocynkowana.
  /kod: ar-590/


  Więcej
 • Filtr FSCQ-3-1250-1250

  Filtr kasetowy FSCQ-3-1250-1250

  Filtr kasetowy  FSCQ-3-1250-1250 (kaseta z wkładem), o klasie filtracji EU3 (G3) przeznaczony jest do filtracji powietrza w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Obudowę filtra kasetowego FSCQ stanowi kanał. Wkład filtrujący wsuwany jest od góry w kanał i zamykany na zatrzaski. Wykonanie:  blacha ocynkowana.
  /kod: ar-609/


  Więcej
 • Zdjęcie filtra FSQ-3-500-1000

  Filtr kieszeniowy FSQ-3-500-1000

  Filtr kieszeniowy  FSQ-3-500-1000 (kaseta z wkładem), o klasie filtracji EU3 (G3) przeznaczony jest do filtracji powietrza w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Obudowę filtra kasetowego FSQ stanowi kanał. Wkład filtrujący wsuwany jest
  w kanał i zamykany na zatrzaski. Wykonanie:  blacha ocynkowana.
  /kod: ar-618/


  Więcej
 • Kanał spiro 100 - 3 mb

  Kanał spiralny SPR-C-100

  Kanał spiralny SPR-C-100 o przekroju okrągłym z blachy ocynkowanej 0,5 mm, średnica nominalna ø 100, zwinięty w systemie SPIRO, bez karbów usztywniających w odcinkach 3 mb lub 6 mb. Cena dotyczy odcinka 3 mb.
  /kod:  ar-501/

   


  Więcej
 • Nawiewnik sufitowy NCD-150

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-150

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-150 (anemostat nawiewny), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 150 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-567/


  Więcej
 • Anemostat sufitowy NCD-200

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-200

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-200 (anemostat nawiewny), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 200 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-577/


  Więcej
 • Anemostat sufitowy NCD-250

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-250

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-250 (anemostat nawiewny), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 250 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-579/


  Więcej
 • Nawiewnik NCD-300

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-300

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-300 (anemostat nawiewny), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 300 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-580/


  Więcej
 • Nawiewnik sufitowy NCD-350

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-350

  Nawiewnik sufitowy okrągły NCD-350 (anemostat nawiewny), kolor biały, przeznaczony jest do kanału o średnicy nominalnej Φ 350 w nisko i średnio ciśnieniowych instalacjach wentylacyjnych bądź klimatyzacyjnych, nawiewnych i wywiewnych. Może pracować ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Powietrze może być nawiewane w płaszczyźnie pionowej lub poziomej z temperaturą niższą lub wyższą od temperatury w pomieszczeniu. 
  /kod: ar-583/


  Więcej
 • Zdjęcie podstawy BI-160

  Podstawa dachowa BI-160 z blachy malowanej

  Podstawa dachowa typu BI, wielkość 160, bez prostki kanałowej – stanowi  element nośny wentylatorów dachowych lub czerpni, wywietrzaków i wyrzutni dachowych o przekroju okrągłym wymienionej wielkości. Wykonana jest jako konstrukcja spawana ze stali czarnej i zabezpieczona antykorozyjnie powłoką malarską.
  /kod:  kr-475/


  Więcej
 • Podstawka mocująca FLX-FAX-75

  Podstawka mocująca FLX-FAX-75

  Podstawka mocująca FLX-FAX-75 systemu elastycznego rozprowadzania powietrza wentylacji domowej FLX-REKU – dla przewodów  pojedynczych ø 75.
  /kod: ar-1681/


  Więcej