Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

 • Czujniki

  Czujniki (3)

 • Presostaty (regulatory ciśnienia)

  Presostaty (regulatory ciśnienia) (5)

 • Regulatory obrotów

  Regulatory obrotów (1)

 • Termostaty i regulatory temperatury

  Termostaty i regulatory temperatury (4)

 • Zdjęcie TG-R

  Czujnik temperatury z nastawnikiem TG-R430

  Czujnik pokojowy z nastawnikiem – TG-R430 – pokojowy czujnik temperatury do stosowania wraz z regulatorami PULSER, PULSER-M, PULSER-D, TTC-2000, TTC-25, TTC-40F, wyposażony w nastawnik temperatury.
  /kod: vs-623/


  Więcej
 • Zdjęcie HIG-2_front

  Czujnik wilgotności HIG-2

  Czujnik wilgotności HIG-2 – przeznaczony jest do włączania lub wyłączania wentylatora w zależności od wilgotności powietrza (zakres regulacji 40-90% RH).
  /kod: vs-640/


  Więcej
 • Zdjęcie SQA_front

  Czujnik zanieczyszczenia powietrza SQA

  Czujnik zanieczyszczenia powietrza SQA przeznaczony jest do włączania lub wyłączania wentylatora kiedy jakość powietrza spadnie poniżej nastawionego poziomu.
  /kod: vs-646/


  Więcej
 • Zdjęcie - CDM1

  Detektor śniegu i lodu FX/CDM1A (Zestaw)

  Detektor CDM1A przeznaczony jest do kontroli obecności śniegu i lodu w rynnach, na parkingach, rampach
  i podjazdach oraz do załączenia zasilania do przewodów grzewczych. W skład zestawu wchodzą:  detektor, czujnik temperaturowy, czujnik opadów, czujnik wilgotności rynien.
  /kod: on-695/


  Więcej
 • Zdjęcie presostat BCP1

  Presostat (regulator ciśnienia) BCP1

  Presostat BCP1 z automatycznym przełączaniem styków, z przyłączem G 1/2 , o zakresie nastawy od 0,1 do 1,1 bar – przeznaczony do regulacji i monitorowania ciśnienia w instalacjach przemysłowych i ciepłowniczych – szczególnie zalecany do regulacji ciśnienia w kotłach parowych.
  /kod: on-655/


  Więcej
 • Zdjęcie presostat KP

  Presostat (regulator ciśnienia) KP 35

  Presostat KP 35 z jednobiegunowym przełącznym systemem styków (SPDT), z przyłączem G  1/4 , o zakresie nastawy od 0,2 do 7,5 bar – przeznaczony do regulacji, kontrolowania i systemów alarmowych w zastosowaniach przemysłowych  – do powietrza i innych gazów.
  /kod: on-666/


  Więcej
 • Zdjęcie presostat KPI

  Presostat (regulator ciśnienia) KPI 35

  Presostat KPI 35 z jednobiegunowym przełącznym systemem styków (SPDT), z przyłączem G  1/4 , o zakresie nastawy od 0,2 do 8 bar – przeznaczony do regulacji, kontrolowania i systemów alarmowych w instalacjach cieczy i gazów – zapewniający bezpieczeństwo i długą żywotność.
  /kod: on-661/


  Więcej
 • Zdjęcie presostat RT19W

  Presostat typ RT19W 5÷25 bar, przyłącze G1/2A

  Presostat RT19W  z certyfikatem TÜV o zakresie nastawy  5 ÷ 25 bar, mechanicznej różnicy załączeń 1,2 bar, z przyłączem G1/2A, z automatycznym przełączaniem stykówprzeznaczony do instalacji parowych.
  /kod: on-679/


  Więcej
 • Zdjęcie - Falownik DC1-124D3FN-A20N

  Przemiennik częstotliwości (falownik) DC1-124D3FN-A20N 0,75 kW,1F, z filtrem RFI

  Falownik DC-1 produkcji EATON,  1-fazowy 230V, 0,75 kW, z filtrem RFI, z wbudowanym wyświetlaczem LED przeznaczony do wentylatorów, pomp, przenośników.
  /kod: on-684/


  Więcej
 • Zdjęcie - Pulser

  Regulator nagrzewnic elektrycznych PULSER

  Regulator nagrzewnic elektrycznych (jedno oraz dwufazowych) – PULSER – urządzenie sterujące nagrzewnicą na podstawie nastawy temperaturowej (0-30 C) zadanej przez użytkownika oraz wewnętrznego czujnika temperatury (np. TG-R430).
  /kod: vs-629/


  Więcej
 • Zdjęcie - Pulser

  Regulator nagrzewnic elektrycznych PULSER-M

  Regulator nagrzewnic elektrycznych (jedno oraz dwufazowych) – PULSER-M – urządzenie sterujące nagrzewnicą na podstawie nastawy temperaturowej (0-30 C) zadanej przez użytkownika oraz wewnętrznego czujnika temperatury (np. TG-R430).
  /kod: vs-635/


  Więcej
 • Zdjęcie termostatu TA3

  Termostat pokojowy IMIT TA3

  Termostat pokojowy TA3 przeznaczony jest do precyzyjnej regulacji temperatury w pomieszczeniach poprzez włączanie lub wyłączanie jednofazowego urządzenia grzewczego lub wentylacyjnego  (np. kocioł, pompa, system klimatyzacyjny, wentylator itp.)
  /kod: pt-705/


  Więcej
 • Zdjęcie presostat CS

  Wyłącznik ciśnienia (presostat) typ CS 2-6 bar, 12A, 1/2″

  Wyłącznik ciśnieniowy (presostat) typu CS z wbudowanym układem styków 3-fazowych  o zakresie nastawy  2 ÷ 6 bar, mechanicznej różnicy załączeń 0,72 ÷ 2,0 bar i obciążeniem styków 12A przeznaczony jest do hydroforów i sprężarek powietrza.
  /kod: on-674/


  Więcej